| Názov školy | Základná škola Kysucký Lieskovec, Kysucký Lieskovec 208, 023 34 Kysucký Lieskovec |
| Adresa školy | Kysucký Lieskovec 208, 02334 Kysucký Lieskovec |
| Telefón | +4214231493 |
| skolakyslieskovec@gmail.com | |
| WWW stránka | zskysuckylieskovec.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Kysucký Lieskovec |
| Pozícia | Meno a priezvisko |
|---|---|
| Riaditeľka školy | Mgr. Magdaléna Tokáriková |
| Zástupkyňa riaditeľky školy | Mgr. Katarína Jankovičová |
| Vedúca školskej jedálne | Zuzana Gomolová |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Lenka Bzdylová | |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Jarmila Masárová | |
| Mgr. Miriam Jarošová | ||
| ostatní zamestnanci | Zuzana Gomolová | |
| zástupcovia rodičov | Zuzana Mozolová | |
| Ing. Lucia Vojtášová | ||
| Pavol Oškrobaný | ||
| zástupca zriaďovateľa | Ing. Lenka Mizerová | |
| Vladimír Lašo | ||
| Mgr. Silvia Šprláková | ||
| Jana Čičalová |
Pridelenie
MZ a PK:
|
MZ a PK |
Predseda |
|
Metodické združenie pre prvý stupeň |
Mgr. SlávkaVajdíková |
|
Predmetová komisia MAT, FYZ |
Mgr. Jana Marčaníková |
|
Predmetová komisia INF, THD |
Mgr. Jana Zelinová |
|
Predmetová komisia SJL, DEJ |
Mgr. Dominika Brňáková |
|
Predmetová komisia ANJ, NEJ |
Mgr. Lenka Fojtíková |
|
Predmetová komisia BIO, CHE, GEO |
Mgr. Jana Stričková |
|
Predmetová komisia HUV, VYV |
Mgr. Dáša Horvátová |
|
Predmetová komisia TSV, OBN, NBV |
Mgr. Silvia Regecová |
Pridelenie
koordinácie:
|
Oblasť |
Koordinátor |
|
Ochrana života a zdravia |
Mgr. Silvia Regecová |
|
Výchova k manželstvu a rodičovstvu |
Mgr. Mária Mlíchová |
|
Dopravná výchova |
Bc. Július Kuna |
|
Čitateľská gramotnosť |
Mgr. Miroslava Chyláková |
|
Ochrana životného prostredia |
Bc. Mariana Mazúrová |
|
Zdravý životný štýl, protidrogová prevencia |
Ing. Miriama Hanzelová |
|
Finančná gramotnosť |
Mgr. Miriam Jarošová |
|
Škola priateľská deťom – školský parlament |
Mgr. Lenka Fojtíková |
|
Prvá pomoc |
Mgr. Lucia Kučáková |
|
Prevencia šikanovania |
PaedDr. Jana Sihlovcová |
|
Sklad učebníc |
Ing. Erika Barancová |
|
Učiteľská knižnica |
Mgr. Mária Mikundová |
|
Žiacka knižnica |
Mgr. Miroslava Chyláková |
|
Časopisy a knihy pre žiakov |
Mgr. Miroslava Vlčková |
Počet žiakov školy: 284
Počet tried: 15
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 15 |
| počet žiakov | 16 | 26 | 27 | 28 | 37 | 34 | 45 | 34 | 37 | 284 |
| z toho ŠVVP | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 24 | |
| z toho v ŠKD | 12 | 17 | 18 | 8 | 1 | 56 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2019: 19/8
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2019: 16/ 8
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: 4/ 1
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2020: 40/20
| Škola | Biling. gym. | Gym 4.roč | SOŠ Duál | SOŠ | SPŠ | Str. zdravotná | OU | Hotelová ak. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. ročník | 1 | 1 | |||||||
| 8. ročník | 2 | 2 | |||||||
| 9. ročník | 3 | 3 | 15 | 11 | 3 | 1 | 1 | 37 |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | FYZ | GEO | HUV | CHE | IFV | INF | KAJ | MAT | NBV | NEJ | OBN | PVC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | |||||||||||||||
| II.A | 1,2 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 1,08 | 1 | 1,17 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 1,69 | 1 | 1,46 | 1 | |||||||||||
| IV.B | 1,38 | 1 | 1,31 | 1 | |||||||||||
| V.A | 2,1 | 1,45 | 1,4 | 1,6 | 1 | 1,55 | 1 | ||||||||
| V.B | 1,65 | 1,59 | 1,35 | 1,65 | 1 | 1,53 | 1 | ||||||||
| VI.A | 1,71 | 1,24 | 1,24 | 1,53 | 1 | 1 | 1,24 | 1 | |||||||
| VI.B | 2,4 | 1,6 | 1,73 | 2,53 | 1,73 | 1 | 1 | 1,94 | 1,25 | ||||||
| VII.A | 2,18 | 1,77 | 1,73 | 2 | 1,86 | 2,23 | 1 | 2,23 | 1 | 1,5 | |||||
| VII.B | 2 | 1,82 | 1,5 | 2,18 | 1,73 | 2,32 | 1 | 2,14 | 1 | 1,27 | |||||
| VIII.A | 1,82 | 1,47 | 1,41 | 1,88 | 1,29 | 2 | 1 | 2,06 | 1,06 | 1,5 | |||||
| VIII.B | 1,94 | 1,63 | 1,44 | 2,19 | 1,81 | 2,31 | 1 | 2,19 | 1,13 | 1,33 | |||||
| IX.A | 2 | 2 | 1,82 | 2,06 | 1,35 | 2,06 | 2,18 | 1,18 | 1,6 | ||||||
| IX.B | 2,37 | 1,47 | 1,47 | 1,68 | 1,32 | 1,95 | 1,95 | 1 | 1,88 |
| Trieda | PDA | PVO | Rozvíjanie špecifických funkcií | SJL | SPR | SEE | Technické práce | THD | TSV | TEV | Terapeuticko-korekčné cvičenia | TRH | VUC | VLA | VUM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | ||||||||||||||
| II.A | 1,08 | 1,24 | 1 | 1 | |||||||||||
| III.A | 1 | 1,25 | 1 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 1 | 1,62 | 1 | 1 | |||||||||||
| IV.B | 1 | 1,38 | 1 | 1 | |||||||||||
| V.A | 1,7 | 1 | |||||||||||||
| V.B | 1,59 | 1 | |||||||||||||
| VI.A | 1,47 | 1 | |||||||||||||
| VI.B | 2,19 | 1 | 2 | ||||||||||||
| VII.A | 2,23 | 1,09 | |||||||||||||
| VII.B | 2,14 | 1 | |||||||||||||
| VIII.A | 2,06 | 1 | |||||||||||||
| VIII.B | 2,06 | 1 | |||||||||||||
| IX.A | 2,12 | 1 | |||||||||||||
| IX.B | 2,11 | 1 |
| Trieda | VYV |
|---|---|
| I.A | |
| II.A | |
| III.A | |
| IV.A | |
| IV.B | |
| V.A | |
| V.B | |
| VI.A | |
| VI.B | |
| VII.A | |
| VII.B | |
| VIII.A | |
| VIII.B | |
| IX.A | |
| IX.B |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| II.A | 26 | 26 | 0 | 0 |
| III.A | 27 | 27 | 0 | 0 |
| IV.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
| V.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| V.B | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VI.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VI.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| VII.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| VII.B | 23 | 23 | 0 | 0 |
| VIII.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VIII.B | 16 | 16 | 0 | 0 |
| IX.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| IX.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 16 | 656 | 41,00 | 656 | 41,00 | 0 | 0,00 |
| II.A | 26 | 786 | 31,44 | 786 | 31,44 | 0 | 0,00 |
| III.A | 27 | 1270 | 50,80 | 1270 | 50,80 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 14 | 381 | 29,31 | 381 | 29,31 | 0 | 0,00 |
| IV.B | 14 | 653 | 46,64 | 580 | 41,43 | 73 | 5,21 |
| V.A | 20 | 1034 | 51,70 | 1034 | 51,70 | 0 | 0,00 |
| V.B | 17 | 829 | 48,76 | 829 | 48,76 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 17 | 977 | 57,47 | 977 | 57,47 | 0 | 0,00 |
| VI.B | 16 | 948 | 59,25 | 948 | 59,25 | 0 | 0,00 |
| VII.A | 22 | 1628 | 74,00 | 1518 | 69,00 | 110 | 5,00 |
| VII.B | 23 | 1808 | 82,18 | 1808 | 82,18 | 0 | 0,00 |
| VIII.A | 17 | 1004 | 59,06 | 1004 | 59,06 | 0 | 0,00 |
| VIII.B | 16 | 884 | 55,25 | 884 | 55,25 | 0 | 0,00 |
| IX.A | 17 | 1200 | 70,59 | 1200 | 70,59 | 0 | 0,00 |
| IX.B | 20 | 1573 | 78,65 | 1560 | 78,00 | 13 | 0,65 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Priemerná úspešnosť v SR v % |
|---|---|---|---|
| Testovanie 5 2019 SJL | 35 | 64,8 | 64,8 |
| Testovanie 5 2019 MAT | 35 | 64,2 | 63,4 |
|
Učebný plán pre primárne vzdelávanie (1. - 4. ročník
ZŠ) |
||||||||||||
|
Vzdelávacia obasť |
Vyučovací predmet |
Ročník |
Spolu |
|||||||||
|
1. |
2. |
3. |
4. |
|||||||||
|
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
|||
|
Jazyk a komunikácia |
Slovenský jazyk a literatúra |
9 |
1 |
8 |
1 |
7 |
1 |
7 |
1 |
31 |
4 |
|
|
Anglický jazyk |
|
|
|
1 |
3 |
|
3 |
|
6 |
1 |
||
|
Matematika a práca s informáciami |
Matematika |
4 |
1 |
4 |
1 |
4 |
1 |
4 |
1 |
16 |
4 |
|
|
Informatika |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
2 |
0 |
||
|
Človek a príroda |
Prvouka |
1 |
|
2 |
|
|
|
|
|
3 |
0 |
|
|
Prírodoveda |
|
|
|
|
1 |
|
2 |
|
3 |
0 |
||
|
Človek a spoločnosť |
Vlastiveda |
|
|
|
|
1 |
|
2 |
|
3 |
0 |
|
|
Človek a hodnoty |
Etická/náboženská výchova |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
4 |
0 |
|
|
Človek a svet práce |
Pracovné vyučovanie |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
2 |
0 |
|
|
Umenie a kultúra |
Hudobná výchova |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
4 |
0 |
|
|
Výtvarná výchova |
2 |
|
2 |
|
1 |
|
1 |
|
6 |
0 |
||
|
Zdravie a pohyb |
Telesná a
športová výchova |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
8 |
0 |
|
|
Spolu |
20 |
2 |
20 |
3 |
23 |
2 |
25 |
2 |
88 |
9 |
||
|
22 |
23 |
25 |
27 |
97 |
||||||||
|
Podľa tohto
RUP sa vzdelávajú žiaci: |
1. - 4.
ročníka v školskom roku 2020/2021 |
|||||||||||
|
Poznámky 2020/2021 4. Žiaci 4. ročníka majú 1 extra hodinu
matematiky navyše oproti ŠVP na uľahčenie prekonania dôsledkov mimoriadnej
situácie. 5. Podľa možností školy sa v primárnom
vzdelávaní v predmete prvý cudzí jazyk vyučuje anglický jazyk.
|
||||||||||||
|
Učebný plán pre nižšie stredné vzdelávanie (5. - 9.
ročník ZŠ) |
||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Vzdelávacia oblasť |
Vyučovací predmet |
Ročník |
Spolu |
|
||||||||||||||||||||||
|
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
|
|||||||||||||||||||||
|
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
ŠVP |
ŠkVP |
|
||||||||||||||
|
Jazyk a komunikácia |
Slovenský jazyk
a literatúra |
5 |
1 |
5 |
|
4 |
1 |
5 |
|
5 |
1 |
24 |
3 |
|
||||||||||||
|
Anglický jazyk |
3 |
1 |
3 |
1 |
3 |
|
3 |
|
3 |
|
15 |
2 |
|
|||||||||||||
|
Druhý cudzí jazyk/Konverzácie ANJ |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
2 |
0 |
6 |
|
|||||||||||||
|
Matematika a práca s informáciami |
Matematika |
4 |
1 |
4 |
1 |
4 |
1 |
4 |
1 |
5 |
1 |
21 |
5 |
|
||||||||||||
|
Informatika |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
4 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Človek a príroda |
Fyzika |
|
|
2 |
|
1 |
|
2 |
|
1 |
6 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Chémia |
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
1 |
|
5 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Biológia |
2 |
|
1 |
1 |
2 |
|
1 |
|
1 |
|
7 |
1 |
|
|||||||||||||
|
Človek a spoločnosť |
Dejepis |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
2 |
6 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Geografia |
2 |
|
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
1 |
1 |
6 |
2 |
|
|||||||||||||
|
Občianska náuka |
|
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
4 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Človek a hodnoty |
Etická/náboženská výchova |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
5 |
0 |
|
||||||||||||
|
Človek a svet práce |
Technika |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
5 |
0 |
|
||||||||||||
|
Umenie a kultúra |
Hudobná výchova |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
|
|
4 |
0 |
|
||||||||||||
|
Výtvarná výchova |
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
1 |
|
5 |
0 |
|
|||||||||||||
|
Zdravie a pohyb |
Telesná a
športová výchova |
2 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
2 |
|
10 |
0 |
|
||||||||||||
|
Spolu |
24 |
3 |
25 |
4 |
26 |
4 |
27 |
3 |
25 |
5 |
127 |
19 |
||||||||||||||
|
27 |
29 |
30 |
30 |
30 |
146 |
|||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Podľa tohto
RUP sa vzdelávajú žiaci: |
5. - 9.
ročníka v školskom roku 2020/2021 |
|||||||||||||||||||||||||
|
Poznámky: |
2020/2021 |
|
||||||||||||||||||||||||
|
1. Žiaci sú delení na skupiny na
hodinách anglického jazyka - 2. skupiny -
7., 9. ročník, 3 skupiny - 5., 6., 8. ročník. |
||||||||||||||||||||||||||
|
2. Žiaci 8. ročníka sú rozdelení na tri
skupiny na voliteľnom predmete KAJ vz. NEJ, jedna skupina má nemecký jazyk,
dve skupiny majú konverzácie v anglickom jazyku, v rozsahu dvoch
disponibilných hodín. Žiaci 7. a 9. ročníka sú rozdelení na dve skupiny
na voliteľnom predmete KAJ vz. NEJ, jedna skupina má nemecký jazyk, druhá skupina
ma konverzácie v anglickom jazyku, v rozsahu dvoch disponibilných hodín. |
||||||||||||||||||||||||||
|
3. Vo všetkých ročníkoch 5. - 9. sú
žiaci delení na hodinách telesnej a športovej výchovy na dievčatá a chlapcov.
V 5., 6. a 8. ročníku sú
žiaci delení na hodinách informatiky a techniky na 2 skupiny. V 8.
ročníku sú žiaci delení na hodinách náboženskej výchovy delení na 2 skupiny. Rozdelenie
tried na skupiny a zriaďovanie skupín sa uskutočňuje v zmysle vyhlášky MŠ SR
č. 320/2008Z.z o základnej škole v znení vyhlášky MŠVVaŠ SR č.224/2011 Z.z.
podľa podmienok školy. |
||||||||||||||||||||||||||
|
4. Voliteľné (disponibilné) hodiny sú
použité na uľahčenie prekonania dôsledkov mimoriadnej situácie - na vyučovacie predmety slovenský jazyk a
literatúra (5., 7., 9. ročník), matematika (5. ,6., 7., 8., 9.), anglický
jazyk (5., 6. ročník), biológia (6. ročník), geografia (6.,9. ročník); na
vyučovacie predmety, ktorých obsah je doplnením vyučovacieho predmetu pre
žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, ktorí nemôžu
napredovať v rámci bežných vyučovacích hodín a ktorí postupujú podľa
individuálnych vzdelávacích programov; na špecifické vyučovacie predmety pre
žiakov so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami; na voliteľný vyučovací
predmet nemecký jazyk a konverzácia v anglickom jazyku (7., 8., 9. ročník). |
||||||||||||||||||||||||||
|
5. Podľa tohto rámcového učebného plánu
sa vzdelávajú aj žiaci so zdravotným znevýhodnením, ktorí sú v triede
začlenení v rámci školskej integrácie, a to s uplatnením špecifík podľa bodu
7.1. Výchova a vzdelávanie žiakov so zdravotným znevýhodnením. |
||||||||||||||||||||||||||
| Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|---|---|
| II.A | SJL | 1 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet začlenených žiakov | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 1 | 16 | 1 |
| Bežných tried | 14 | 268 | 23 |
| Špeciálnych tried | 0 | 0 | 0 |
| Pre nadaných | 0 | 0 | 0 |
| Spolu | 15 | 284 | 24 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|
| na dobu neurčitú | 19 | 7 |
| na dobu určitú | 6 | 4 |
| zástup za MD | 2 | 0 |
| na dohodu | 1 | 2 |
| MD | 5 | 0 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 0 | 27 | 27 |
| vychovávateľov | 0 | 2 | 2 |
| asistentov učiteľa | 1 | 4 | 5 |
| školský špec. pedagóg | 0 | 1 | 1 |
| spolu | 1 | 34 | 35 |
V školskom roku 2019/2020 bolo kvalifikovane odučených celkovo 86% vyučovacích hodín všetkých predmetov.
Nekvalifikovane vyučované predmety: informatika, technika, fyzika.
Čiastočne kvalifikovane vyučované predmety: občianska náuka, biológia, anglický jazyk na 1. stupni
| Kvalifikovanosť vyučovania jednotlivých predmetov | 2019/2020 | |||
| P.č. | PREDMET | Počet hod. celkom | Počet hod. oduč. kval. | % hoh. oduč. kval. |
| 1. | 1.- 4. ročník | 130 | 118 | 91 |
| 2. | Slovenský jazyk a lit. | 52 | 52 | 100 |
| 3. | Anglický jazyk | 54 | 54 | 100 |
| 4. | Nemecký jazyk | 6 | 6 | 100 |
| 5. | Ruský jazyk | 0 | 0 | 0 |
| 6. | Dejepis | 14 | 14 | 100 |
| 7. | Občianska náuka | 8 | 3 | 38 |
| 8. | Geografia | 16 | 16 | 100 |
| 9. | Matematika | 50 | 50 | 100 |
| 10. | Fyzika | 14 | 0 | 0 |
| 11. | Chémia | 10 | 10 | 100 |
| 12. | Biológia | 16 | 10 | 63 |
| 13. | Technika , Svet práce | 14 | 0 | 0 |
| 14. | Telesná a športová výchova | 20 | 20 | 100 |
| 15. | Hudobná výchova | 8 | 8 | 100 |
| 16. | Náboženská výchova | 12 | 12 | 100 |
| 17. | Etická výchova | 0 | 0 | 0 |
| 18. | Informatika | 11 | 0 | 0 |
| 19. | Výtvarná výchova / výchova umením | 10 | 10 | 100 |
| 20. | Francúzský jazyk / iný cudzí jazyk | 0 | 0 | 0 |
| SPOLU | 445 | 383 | 86 | |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | 1 | 3 |
| 2.kvalifikačná skúška | 0 | 0 |
| kvalifikačné | 0 | 0 |
| doplňujúce pedagogické | 1 | 0 |
| vysokoškolské pedagogické | 0 | 1 |
| funkčné | 2 | 0 |
| aktualizačné | 0 | 0 |
| adaptačné | 6 | 0 |
|
Predmet |
Názov súťaže |
Kolo |
Umiestnenie |
Ocenení |
|
Telesná výchova |
Vianočný turnaj starších žiakov |
Regionálne kolo |
2.miesto |
výber žiakov |
|
Telesná výchova |
Vianočný turnaj najmladších žiakov O putovný pohár
riaditeľa CVČ |
Regionálne kolo |
3.miesto |
výber žiakov |
|
Telesná výchova |
Stolný tenis |
Okresné kolo |
3.miesto |
Matúš Fojtík |
|
Výtvarná výchova |
EKO poster, maľba |
Celoštátne kolo |
3.miesto |
Kristína Frišová a Tatiana Čimborová |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
Šaliansky Maťko |
Krajské kolo |
3.miesto |
Nina Tokáriková |
|
Geografia |
Geografická olympiáda |
Okresné kolo |
1.miesto |
Nikola Kubánková |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
Šaliansky Maťko |
Okresné kolo |
1.miesto |
Natália Kekelyová |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
Šaliansky Maťko |
Okresné kolo |
1.miesto |
Miriam Hanzelová |
|
Slovenský jazyk a literatúra |
Šaliansky Maťko |
Okresné kolo |
1.miesto |
Nina Tokáriková |
|
Výtvarná výchova |
Ochranárik čísla 112 |
Okresné kolo |
1.miesto |
Mária Školníková |
|
Hudobná výchova |
Vianočný zvonček |
Okresné kolo |
2.miesto |
Veronika Brandýsová a Barbora Mrvečková |
| Aktivita | Miesto | Žiaci | Zodpovední | Dátum konania |
|---|---|---|---|---|
| Pytagoriáda - školské kolo | ZŠ Kysucký Lieskovec | celá škola | učitelia metamatiky | 10.12.2019 |
| Hodnotenie poviedok - Kapitán spomienka | ZŠ Kysucký Lieskovec | 2. stupeň | Mgr. Dominika Brňáková, Mgr. Ľubica Timková | 12/2019 |
| Prednáška - protidrogová prevencia | 2. stupeň | PaedDr. Jana Sihlovcová | 30.9.2019 | |
| DOD - SOU KNM | SOU KNM | 8. a 9. ročník | PaedDr. Jana Sihlovcová | 8.10.2019 |
| Povedzme hlasné nie - preventívny program | ZŠ Kysucký Lieskovec | 5. ročník | Ing. Miriama Hanzelová | 12.11.2019 |
| Burza stredných škôl | KNM | 8. a 9. ročník | PaedDr. Jana Sihlovcová | 27.11.2019 |
| Šikana nie je hra - preventívny program | ZŠ Kysucký Lieskovec | 4. ročník | PaedDr. Jana Sihlovcová | 22.11.2019, 15.1.2020 |
| Bubnovačka | ZŠ Kysucký Lieskovec | celá škola | Mgr. Mária Mlíchová | 19.11.2019 |
| Prezentácia a workshop SOŠ Drevárska | Krásno nad Kysucou | 9. ročník, 7.B, 8.B - výber žiakov | PaedDr. Jana Sihlovcová | 22.10.2019 |
| Úcta k starším - vystúpenie | DK Kysucký Lieskovec | Folklórny krúžok | Eva Labošová | 19.10.2019 |
| Vianočné trhy | ZŠ Kysucký Lieskovec | celá škola | Mgr. Magdaléna Tokáriková | 7.12.2019 |
| Účelové cvičenie a didaktické hry | ZŠ Kysucký Lieskovec | celá škola | Mgr. Magdaléna Tokáriková | 25.10.2019 |
| Hviezdoslavov Kubín - školské kolo | ZŠ Kysucký Lieskovec | celá škola | Mgr. Helena Holecová | |
| Sladkosti závislosťou - prednáška | ZŠ Kysucký Lieskovec | 1. ročník | Ing. Miriama Hanzelová | 14.11.2019 |
| Náučná omaľovávanka - prezentácia školy a obce | celá škola | Mgr. Magdaléna Tokáriková | ||
| Čarovné Kysuce - kniha s prezentáciou školy a obce | Mgr. Magdaléna Tokáriková |
Projekty, do ktorých je škola zapojená:
Školské ovocie
Cieľom programu Školské ovocie je:
- zvýšiť spotrebu ovocia a zeleniny u detí predškolského a školského veku
- zmeniť stravovacie návyky u detí už v rannom školskom veku
- znížiť výskyt nadhmotnosti a obezity u detí
- podporiť zdravú výživu a zvýšiť informovanosť o výživovej hodnote jednotlivých druhov ovocia a zeleniny
Na našej škole bol tento program realizovaný pre všetkých žiakov školy, počas prestávok im bolo ponúkané ovocie (jablká) a ovocná šťava.
Školské mlieko
Európsky školský mliečny program vyzýva deti, aby konzumovali mliečne výrobky a prijímali vyváženú stravu.
Zároveň zohráva vzdelávaciu úlohu podporovaním rozvoja správnych stravovacích a výživových návykov, ktoré vydržia po celý život.
Na našej škole bol tento program realizovaný mesačne. Prihlásení žiaci dostávali mesačne mliečny balíček za zvýhodnenú cenu.
PRIMAČÍTanie
Projekt je zameraný na podporu rozvoja matematickej, čitateľskej a prírodovednej gramotnosti žiakov. V rámci projektu škola v školskom roku 2019/2020 získala finančné prostriedky na:
- pomôcky a vybavenie učební a kabinetov,
- záhradný domček na realizáciu pracovného vyučovania,
- novú žiacku knižnicu s 22 titulmi kníh povinného čítania a ďalšími titulmi, ktoré budú motivovať žiakov ku čítaniu,
- záujmové útvary pre žiakov 1. až 9. ročníka: Hraj sa s nami, Poradím si s matematikou, Zážitkové vyučovanie, Čitateľský klub, Klub bádateľov a Netradičné čítanie,
- pedagogické kluby pre učiteľov, ktorých účelom je výmena skúseností a rozvoj matematickej, čitateľskej a prírodovednej gramotnosti žiakov,
- exkurzia žiakov - Oravský hrad.
EDUNET
Zavedenie systému školského internetu, ktorý je bezpečný, rýchly a zodpovedá európskym nárokom na vzdelávanie v 21. storočí.
Škoal v rámci projektu získala pripojenie na internet a 4 wifi prístupové body z MŠVVaŠ SR.
Výchovno-vzdelávací proces sa realizuje v budove školy, budove jedálne a budove centra voľného času. V telocvični v školskom roku 2019/2020 neprebiehal vyučovací proces, nakoľko bola v havarijnom stave. Z prostriedkov štátneho rozpočtu a prostriedkov zriaďovateľa boli zrekonštruované: telocvičňa - interiér, schodisko a prístrešok pred hlavným vchodom.
V budove školy bolo zriadených 15 tried. Školský klub detí bol realizovaný v centre voľného času - 2. oddelenie a v triede v jedálni - 1. oddelenie. Škola má zriadenú telocvičňu, počítačovú miestnosť v budove centra voľného času.
Vybavenie učební: učebne sú vybavené lavicami, stoličkami a nábytkom pre požadovaný počet žiakov. Postupne každoročne prebieha výmena opotrebovaného nábytku. Deväť učební je vybavených interaktívnym setom. Ostatné triedy nie sú vybavené počítačovou alebo vizualizačnou technikou. V školskom roku 2019/2020 bola zriadená špeciálna učebňa pre prírodovedné predmety.
Vybavenie kabinetov: v rámci projektu Primačítanie došlo k výmene a doplneniu pomôcok do kabinetov a nákupu IKT techniky v sume 28 912,17 eur.
V rámci projektu Primačítanie boli zakúpené knihy do žiackej knižnice v sume 7 390,90 eur.
V školskom roku 2019/2020 bol zakúpený: školský nábytok (stoly, stoličky, skrine, tabule, žinenky) v sume 11 881,88 eur.
Z finančných prostriedkov OZ Kysucký Oriešok bolo pre školu zakúpené: didaktická pomôcka Abeceda - 188 eur, : školský nábytok (stoly, stoličky, tabule) v sume 2 556 eur a doplatok za záhradný domček 1 664,78 eur.
Vybavenie školskej jedálne: škola má vlastnú jedáleň, priestory jedálne a kuchyne sú rekonštruované. Do školskej jedálne bola zakúpená v školskom roku 2019/2020 elektrická pec - trojrúrová v sume 2400 eur a čipový systém v sume 1664,56 eur.
Areál školy tvoria aj futbalové ihrisko s umelou trávou, viacúčelové ihrisko s asfaltom, dva tenisové kurty a školský dvor na záujmovú činnosť - všetko vo veľmi zlom technickom stave.
Vec: Správa o hospodárení za rok
2019
Základná škola Kysucký Lieskovec
je školou s právnou subjektivitou, zriaďovateľom je Obec Kysucký
Lieskovec. Súčasťou školy je školská jedáleň a školský klub detí.
K 31.12.2019 bolo na škole
281 žiakov, z toho 25 žiakov so ŠVVP. Na prvom stupni bolo zriadených 5
tried na druhom stupni 10 tried - spolu 15 tried. Všetky triedy sa vzdelávali
v budove ZŠ. Škola mala 40
zamestnancov, z toho 29 pedagogických a 11 nepedagogických. Na škole
pôsobilo 5 asistentov učiteľa a jeden špeciálny pedagóg. ŠKD mal zriadené
dve oddelenia, 1. oddelenie v budove školskej jedálne, 2. oddelenie
v budove CVČ.
1 .
Príjmy, ktoré ZŠ prijala prostredníctvom
zriaďovateľa v r. 2019:
a) Príjmy na prenesené kompetencie (PK) - základné
školstvo, zo štátneho rozpočtu (ŠR)
|
Druh príjmov |
V sume (Eur) |
|
Príjem na PK zo ŠR normatívne spolu |
568 818,00 |
|
Príjem na PK zo ŠR nenormatívne spolu Z toho: Dopravné pre žiakov z Lodna Sociálne znevýhodnené prostredie Príspevok na učebnice Vzdelávacie poukazy Príspevok na lyžiarsky kurz Príspevok na školu v prírode Asistenti učiteľa Odchodné |
75 478,00 7
005 700 1
048 7
674 6
000 3
000 42
966 7
085 |
|
Príjmy
na prenesené kompetencie spolu |
644 296,00 |
b) Príjmy
na originálne kompetencie (OK) - školská jedáleň, školský klub detí
a ostatné príjmy od zriaďovateľa:
|
Druh príjmov |
V sume (Eur) |
|
Príjem na OK od zriaďovateľa |
86 000 |
|
Nespotrebované stravné roku 2018 |
3 554 |
|
Kapitálový výdavok (Elektrická pec
trojrúrová) |
2
500 |
|
Čipovací systém |
1
300 |
|
Odstupné, odchodné ŠKD |
4
300 |
|
Pracovná sila v školskej jedálni |
2 100 |
|
Príjmy od zriaďovateľa spolu |
99 754,00 |
c)
Vlastné príjmy:
|
Druh príjmov |
V sume (Eur) |
|
Prenájom
telocvične |
911 |
|
Poplatok
ŠKD |
2
942 |
|
Stravné |
23
825 |
|
Réžia |
13
549 |
|
Príjmy z
dobropisov |
1 535 |
|
RZZP za
rok 2018 (VŠZP) prijaté v r. 2019 |
345 |
|
Preplatok zo
Soc. Poisť. po vykonanej kontrole |
706 |
|
Dar – školské
ovocie a šťavy |
343 |
|
Príjmy
spolu |
44 156,00 |
d)
Príjmy pre projekt PRIMAČÍTanie , ITMS2014+ kód projektu 312011T054 :
|
Druh príjmov |
V sume (Eur) |
|
Európska
únia |
64
868 |
|
Štátny
rozpočet |
7
632 |
|
Obec |
3
625 |
|
Spolu |
76 125,00 |
e) Príjmy z Úradu práce sociálnych vecí a rodiny
:
|
Druh príjmov |
V sume (Eur) |
|
Školské
potreby pre deti v HN |
149 |
|
Projekt
„Pracuj v školskej kuchyni“ |
1
456 |
|
Štátna dotácia – 1,20 Eur/obed |
17
012 |
|
Príjmy
spolu |
18 617,00 |
2.
Výdavky v roku 2019 činili:
a) Výdavky na prenesené kompetencie (Eur) – ZŠ
(vrátane asistentov učiteľa)
|
Útvar |
Mzdy |
Odvody |
Bežné transfery |
Ostatné výdavky (prevádzka) |
Spolu |
|
Základná škola |
403
016 |
144
711 |
23
831 |
66
573 |
638
131 |
|
Výdavky spolu |
403 016,00 |
144 711,00 |
23 831,00 |
66 573,00 |
638 131,00 |
Vyúčtovanie
normatívnych finančných prostriedkov
|
Druh príjmov |
Poskytnuté v Eur |
Vyčerpané
v Eur |
Presunuté do roku 2020 |
|
Príjem na
PK zo ŠR normatívne |
568
818 |
565
157 |
3
661* |
|
Príjmy spolu |
568 818,00 |
565 157,00 |
3 661,00 |
Vyúčtovanie nenormatívnych finančných
prostriedkov
|
Druh príjmov |
Poskytnuté v Eur |
Vyčerpané
v Eur |
Vrátené do ŠR |
|
Dopravné pre žiakov z Lodna Sociálne znevýhodnené prostredie Príspevok na učebnice Vzdelávacie poukazy Príspevok na lyžiarsky kurz Príspevok na školu v prírode Asistenti učiteľa Odchodné |
7
005 700 1
048 7
674 6
000 3
000 42
966 7 085 |
6
701 700 1
048 7
674 4
500 2
300 42
966 7 085 |
304 0 0 0 1
500 700 0 0 |
|
Príjmy
spolu |
75 478,00 |
72 974,00 |
2 504,00 |
Zúčtovanie
transferu – normatívne + nenormatívne finančné prostriedky
|
Druh transferu |
Finančné prostriedky v Eur |
||
|
Poskytnuté |
Vyčerpané |
Nevyčerpané |
|
|
Normatívne + nenormatívne FP
Základnej školy spolu |
644
296 |
638
131 |
6 165* |
|
Spolu |
644 296,00 |
638 131,00 |
6 165,00 |
* Suma
6 165,37 Eur = 3 661,57 Eur presunuté do roku 2020, suma 2 503,80 Eur
vrátená do ŠR
b) Výdavky originálne kompetencie + vlastné
príjmy (Eur) – školská jedáleň, školský klub detí
|
Útvar |
Mzdy |
Odvody |
Bežné transfery |
Ostatné výdavky (prevádzka) |
Kapitálové výdavky |
Spolu |
|
Školský klub |
20
025 |
7
997 |
5
566 |
2 491 |
0 |
36
079 |
|
Školská jedáleň |
40 771 |
14 997 |
95 |
19 310 |
2 817 |
77 990 |
|
Výdavky spolu |
60 796,00 |
22 994,00 |
5 661,00 |
21 801,00 |
2 817,00 |
114 069,00 |
Hospodárenie ŠJ
|
Školská jedáleň |
Stravné |
Réžia |
|||
|
Príjem
* |
Výdaj |
Príjem |
Výdaj |
|
|
|
40 837 |
40 873 |
13 549 |
19 310 |
|
|
* Suma prijatého
stravného 40 836,99 Eur zahŕňa sumu stravného 23 824,59 Eur prijatého
od stravníkov za rok 2019, spolu so
sumou 17 012,40 Eur prijatou zo štátnej dotácie na stravu detí.
Zúčtovanie transferu - originálne
kompetencie + vlastné príjmy – školská jedáleň, školský klub, telocvičňa,
prenájom
|
Druh transferu |
Finančné prostriedky |
||
|
Poskytnuté v Eur |
Vyčerpané
v Eur |
Nevyčerpané
v Eur |
|
|
Na ŠJ
a ŠKD od zriaďovateľa |
86
000 |
80
210 |
5 7901 |
|
Nespotrebované
stravné roku 2018 |
3
554 |
3
554 |
0 |
|
Kapitálový
výdavok ( Elektrická pec trojrúrová) |
2
500 |
2
500 |
0 |
|
Čipovací
systém |
1
300 |
1
300 |
0 |
|
Odstupné, odchodné ŠKD |
4 300 |
4 300 |
0 |
|
Príjem na prac.
silu v školskej jedálni |
2 100 |
2 100 |
0 |
|
Vlastné
príjmy – za prenájom |
911
|
911 |
0 |
|
Poplatok
ŠKD |
2
942 |
2
255 |
6872 |
|
Stravné |
23 825 |
22 976 |
8493 |
|
Réžia |
13 549 |
13 290 |
2594 |
|
Príjmy z
dobropisov |
1 535 |
1 535 |
0 |
|
RZZP za r.
2018 (VŠZP) prijaté v r. 2019 |
345 |
345 |
0 |
|
Preplatok zo
Soc. Poist. po vykonanej kontrole |
706 |
706 |
0 |
|
Dar – školské
ovocie a šťavy |
343 |
343 |
0 |
1
Suma zostatku FP z originálnych kompetencií vo výške 5 790,34
Eur bola vrátená zriaďovateľovi. K nevyčerpaniu originálnych kompetencií,
t.j. k ušetreniu FP došlo z dôvodu, že v ŠJ sa vyberala od
septembra 2019 réžia od žiakov 2 Eur na mesiac a zároveň sa od septembra
2019 až do novembra 2019 vyberala od cudzích stravníkov a zamestnancov
Základnej školy suma 3,83 Eur za obed.
2
Suma zostatku FP poplatkov za ŠKD vo výške 687 Eur predstavuje sumy
113 Eur – poplatky ŠKD prijaté v 12/2019 na rok 2019 (Uvedené prostriedky
boli zapojené do príjmu rozpočtu v roku 2020) a sumu 574 Eur - poplatky
ŠKD prijaté v 09,10,11,12 / 2019 ako prijaté predplatné na rok 2020.
3Suma
zostatku FP za stravné vo výške 849,27 Eur predstavuje sumu 462,42 Eur – poplatky za stravné prijaté
v 12/2019 na rok 2019 a sumu 386,85 Eur ako nespotrebované stravné roku
2019. Uvedené prostriedky boli zapojené do príjmu rozpočtu v roku 2020.
4Suma zostatku FP za réžiu
vo výške 259,04 Eur predstavuje sumu poplatkov za réžiu prijatú v 12/2019
na rok 2019. Uvedené prostriedky boli zapojené do príjmu rozpočtu v roku 2020.
c) Výdavky
pre projekt PRIMAČÍTanie , ITMS2014+ kód projektu 312011T054 :
|
Útvar |
Mzdy |
Odvody |
Ostat. výdavky |
Spolu |
|
Európska únia |
9
526 |
3
238 |
894 |
13
658 |
|
Štátny rozpočet |
172 |
59 |
85 |
316 |
|
Obec |
510 |
174 |
2 941 |
3
625 |
|
Výdavky spolu |
10 208,00 |
3 471,00 |
3 920,00 |
17 599,00 |
Zúčtovanie
transferu
|
Druh transferu |
Finančné prostriedky |
||
|
Poskytnuté v Eur |
Vyčerpané
v Eur |
Nevyčerpané
v Eur |
|
|
Európska
únia |
64 868 |
13 658 |
51 2101 |
|
Štátny
rozpočet |
7 632 |
316 |
7 3162 |
|
Obec |
3 625 |
3 625 |
0 |
|
Spolu |
76 125,00 |
17 599,00 |
58 526,00 |
1Zostatok
FP v sume 51 209,82 Eur z prostriedkov Európskej únie na projekt
PRIMAČÍTanie bola zapojená do príjmu rozpočtu v roku 2020.
2Zostatok FP v sume
7 315,69 Eur z prostriedkov Štátneho rozpočtu na projekt PRIMAČÍTanie
bola zapojená do príjmu rozpočtu v roku 2020.
d)
Výdavky pre deti v hmotnej núdzi + štátna dotácia + Projekt „Pracuj
v školskej kuchyni“
|
Útvar |
Mzdy, Odvody |
Ochr. pomôcky |
Strava |
Škol. potreby |
Spolu |
|
ÚPSVaR |
1 406 |
50 |
17
012 |
149 |
18
617 |
|
Výdavky
spolu |
1 406,00 |
50,00 |
17 012,00 |
149,00 |
18 617,00 |
Zúčtovanie transferu
|
Druh transferu |
Finančné prostriedky |
||
|
Poskytnuté v Eur |
Vyčerpané v Eur |
Nevyčerpané v Eur |
|
|
ÚPSVaR |
18
617 |
18
617 |
0 |
|
Spolu |
18 617,00 |
18 617,00 |
0 |
Z cieľov, ktoré si škola určila v koncepčnom zámere rozvoja školy boli viaceré splnené, respektíve bol začatý proces na ich splenenie.
Vzhľadom na mimoriadne opatrenia v súvislosti s Covid 19, kedy od 16.3.2020 vyučovanie prebiehalo dištančne, nemohli byť naplnené všetky stanovené ciele.
ØZvyšovať úspešnosť v celoslovenskom testovaní, v predmetových olympiádach a na súťažiach vyhlásených Ministerstvom školstva - výsledky Testovanie 5 2019 boli nad hranicou celoslovenského priemeru zo SJL a na hranici celoslovenského priemeru z MAT.
ØFormovať triedne kolektívy tak, aby bol medzi žiakmi priateľský vzťah, zároveň im umožniť prejaviť svoje individuálne schopnosti. Podporovať vznik žiackeho kolektívu a jeho fungovanie - činnosť žiackeho školského parlamentu, rôzne besedy zamerané na vzťahy medzi žiakmi.
ØVytvárať podmienky na zvyšovanie a kvalifikáciu učiteľov, implementovať nové metódy do vyučovania. - vzdelávanie učiteľov na podporu motivácie žiakov a čítania s porozumením, realizácia pedagogických klubov v rámci projektu Primačítanie.
ØOrganizovať dni otvorených dverí pre rodičov a záujemcov školy. - vianočné trhy.
ØZintenzívniť spoluprácu vedenia školy a učiteľov s rodičovským združením a radou školy. - stretnutie s radou školy a radou rodičov.
ØNa I. stupni preferovať tvorivé vyučovanie s prvkami regionálnej a globálnej výchovy, integrovaného vyučovania s využívaním medzipredmetových vzťahov a didaktických hier. - realizácia krúžku Hraj sa s nami.
ØNa II. stupni postupne zavádzať prvky skupinového vyučovania, otvoreného i projektového vyučovania. Pre žiakov 8. a 9. ročníka, ktorí by chceli v budúcnosti študovať smery, kde sa treba uplatniť v obchode či podnikaní, vytvoriť projekt, kde budú môcť vyskúšať v praxi tieto svoje zručnosti a to prostredníctvom predaja žiackych výrobkov na vianočných či iných trhoch. - predaj výrobkov na vianočných trhoch
ØPodporovať tvorivú činnosť žiakov pod vedením skúsených pedagógov, čo sa odrazí predovšetkým na interiéry školy- estetické, upravené a príjemné prostredie na štúdium.
ØPodnecovať pozitívne hodnotenie žiakov za účelom motivácie k lepším učebným výsledkom i zlepšenia dochádzky - ocenenie žiakov za ich výsledky na konci školského roka pred celou školou.
ØZvýšiť propagáciu činnosti školy medzi rodičmi a občanmi obce ale i širokou verejnosťou - prezentáciou práce školy na webovej stránke školy, Lieskovský spravodaj, usporiadaním výstav žiackych prác, tradičných kultúrnych a športových podujatí za účasti verejnosti.
ØZvýšenie záujmu žiakov o čítanie - vytvorenie priestorov školskej knižnice a získanie nových titulov na povinné čítanie pre žiakov z projektu Primačítanie.
ØVyrovnávanie modernizačného dlhu v oblasti priestorového a materiálno-technického zabezpečenia - vytvorenie a zariadenie špečiálnej učebne pre prírodovedné predmety, rekonštrukcia telocvične, schodiska a prístrešku pred vchodom, skvalitnenie internetového pripojenia vrámci projektu Edunet.
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Cestovateľský | 23 | Bc. Mariana Mazúrová | |
| Čitateľský klub | 20 | Mgr. Dominika Slovíková | |
| Folklórny | 25 | Eva Labošová | |
| Hraj sa s nami | 15 | Mgr. Božena Kekelyová | |
| Hraj sa s nami | 16 | Mgr. Miriam Jarošová | |
| Hraj sa s nami | 17 | Mgr. Daniela Ondrejášová | |
| Hraj sa s nami | 19 | Mgr. Slávka Vajdíková | |
| Klub bádateľov | 43 | Mgr. Jana Stričková | |
| Korčuľovanie na ľade | 36 | Mgr. Silvia Regecová | |
| Malý futbalista | 19 | Eva Labošová | |
| Matematika hravo | 23 | Mgr. Miriam Jarošová | |
| Môj svet v angličtine | 12 | Mgr. Lenka Fojtíková | |
| Netradičné čítanie | 21 | PaedDr. Jana Sihlovcová | |
| Poradím si s matematikou | 12 | Mgr. Jana Zelinová | |
| Poradím si s matematikou | 14 | Mgr. Katarína Jankovičová | |
| Poradím si s matematikou | 15 | Mgr. Jana Marčaníková | |
| Poradím si s matematikou | 15 | Mgr. Katarína Jankovičová | |
| Poradím si s matematikou | 16 | Mgr. Jana Marčaníková | |
| Poradím si s matematikou | 16 | Mgr. Jana Zelinová | |
| Poradím si s matematikou | 18 | Mgr. Jana Marčaníková | |
| Poradím si s matematikou | 20 | Mgr. Jana Marčaníková | |
| Požiarnický | 36 | ||
| Príprava na testovanie 5-2019 SJL | 37 | Mgr. Miroslava Vlčková | |
| Príprava na testovanie 9-2020 SJL | 16 | Mgr. Miroslava Chyláková | |
| Príprava na testovanie 9-2020 SJL | 18 | Mgr. Dominika Slovíková | |
| Rybársky | 15 | ||
| Spoznávam svet v angličtine | 22 | Mgr. Lenka Fojtíková | |
| Šikovné ruky | 25 | Bc. Mariana Mazúrová | |
| ŠKD 1. oddelenie | 28 | Bc. Mariana Mazúrová | |
| ŠKD 2. oddelenie | 28 | Eva Labošová | |
| Výtvarný | 24 | Mgr. Dáša Horvátová | |
| Zážitkové vyučovanie | 20 | Mgr. Mária Paršová |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadením hlavného hygienika a MŠVVaŠ. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola v Správe o priebehu výchovy a vzdelávania počas mimoriadneho prerušenia školského vyučovania v školskom roku 2019-20, ktorá je prílohou tejto správy.
Powered by aSc EduPage